Nagu ikka, hoiame VIUUs pilku peal magusamatel prillitrendidel ja toome need Sinuni! Mis meie meeli parasjagu ülendab, näed allpool.

Ülikitsas kassisilm

See stiil sai avapaugu juba möödunud suvel, mil kitsaid kassisilmi kandsid kõik moeteadlikud staarid, sh Rihanna ja Bella Hadid. Eriti soovitame kitsa ja nurgelise näokujuga inimestele!

 

Pikaks venitatud ristkülik

Jätkates kitsaste prillide lainel, on moes taas ka futu-maigulised ristkülikukujulised prillid. Tänapäevaselt trendikat prillipaari valides kiika ka kirevavärvilisi variante. Soovitame ümara või ovaalse näoga prillikandjatele.

 

Ümmargused ja ovaalsed raamid

Ovaalsed raamid on mõnus värskendus viimastel hooaegadel levinud ümarale prillile. VIUUs on lai valik nii vintage kui tuliuusi raame just selles stiilis. Soovitame eriti soojalt kandilise ja südamekujulise näoga kandjatele!

 

Raamita raam

Kuigi eelmiste prillimudelite tuules tahaks hüüda: “Suured prilliraamid on surnud!”, siis peame paraku tunnistama: elagu suured raamid! Dior ja mitmed teised on tulnud välja kuumade raamita päikeseprillidega, mis jätkavad vana head oversized-stiili. 

 

 

 Oversized retrostiilis raamid

Tundub, et need on siin, et jääda! Ilmselt üks levinumaid ja armastatumaid prillimoode üldse. Meie valikus on näiteks lai valik Oliver Goldsmithi legendaarseid päikeseprille, aga maha ei jää enda interpretatsioonidega ka Andy Wolf, Givenchy ja Dior.

 

 

Ruudukujuline raam

See on sisuliselt variatsioon suurest retroraamist, ent väärib eraldi väljatoomist. Julge ruudukujuline raam on mõnus vaheldus ümarale oversized-prillile.

 

 Sportlik retro-aviaator

Nn. lenduriprill ei ole kuskile kadunud: endiselt otsivad neid moesõbrad ja toodavad prillitehased. Hetkemoes on hinnas sportlikud ja vintage-mõjutused, nagu näiteks sellel rag n bone silmavarjul: