Tallinnast ja siinsetest inimestest inspireeritud lookbook VIUU of Tallinn on moeseeria Tallinna tänavatelt – jäädvustus meie pealinna omamoodi erilisusest, mis esmapilgul võib nii mõnelegi silmapaarile märkamata jääda.

 

Tallinn on eriline linn, Tallinnast võib lõputult inspiratsiooni ammutada. Siin ongi melting pot ja kultuuride kokkupõrge. Remix uuest ja vanast, rikkast ja vaesest. Konkreetselt VIUU lookbooki jaoks sai määravaks lihtsus, eesmärk oli näidata Tallinnat sellisena nagu see on, ilma ilustamata.

VIUU of Tallinn on kohad, mis teevad Tallinnast Tallinna. Meie igapäevane tegelikkus ja tõeline reaalsus. Tallinn on pisike, siin märgatakse kõike. Tallinn on tundmatu, siin jääb kõik silma. Mõni värvikas kuju, mobiiltelefoniga ärimees oma mersule nõjatumas, taustaks Lasnamäe tühermaad või vanalinna siluetil konstkindages longdrinki rüüpav bravuuritar. Siin on kõik olemas, tuleb lihtsalt mõista, kuidas seda vaadata.

VIUU südamlikud tänud kõigile, kes kaasa aitasid. Eriti suure aitäh ütleme meie ilusatele modellidele Eliannile, Jettele, Morrisele ja Aigarile ning kallile Johanile, kes kogu selle ilu piltidele jäädvustas.