Koostöös brändiga Stella Soomlais on valminud VIUU nahast prillivutlarid. Cool!

 

Olles naabrid Telliskivis, tekkis ühine idee luua toode, mis kajastaks nii VIUUd, kui ka Stella Soomlaist. Peagi jõudis meieni toos, mis annab edasi meie mõtlema visiooni. Minimalistlik, samas omapärane, mugav ja kvaliteetne. Stella Soomlais on bränd, kus olulisel kohal on maksimaalne materjali kasutus. Kõige enam teeb bränd kotte ning ülejäänud tükkidest valmistataksegi aksessuaare. Nii on jõudnudki ka teieni VIUU vutlar.

 
Mis on VIUU vutlaris erilist? 

Toosil ei ole fikseeritud suurust ning teda on kohandatud VIUU valikule. Nahast ribal, mis hoiab teda suletuna, on kaks punkti, kuhu on asetatud kummiga ühendus. See tähendab, et lisandub veniv omadus, mis aitab tal mahutada ka suuremaid raame.

Valmistusmaterjaliks on taimparknahk, mille kõige erilisemaks omaduseks on see, et ta muutub koguaeg. Läbi selle lisandub omapära ja vutlari vananemisprotsessi võib nimetada väga kauniks.

 

 

VIUU ja Stella Soomlaisi prillivutlar on originaalne ning on saadaval ainult meie poes. Tulevikus on näha mitmekülgsemat valikut, mis puutub suurusesse ning värvilahendusse. Kliendile on hetkel ka jäetud suurem valikuvõimalus. Kui poes olev valik ei rahulda, saad esitada soovi, mille saame otseloomulikult täita!

 

Uuri Stella Soomlaisi kohta veel nende kodulehelt ning vaata videot ka!

https://www.stellasoomlais.com/