MOSCOT prillid ja päikeseprillid nüüd VIUUs

Prillimaailma elav legend, MOSCOT, on lõpuks jõudnud Eestisse ja mõistagi saadaval ainult VIUUs. MOSCOT on New Yorgi bränd, mis tegutseb aastast 1915. MOSCOT on kogu maailmas tuntud oma ikooniliste prillide – MOSCOT Originals, MOSCOT Spirit ja MOSCOT Sun – kollektsioonide poolest. MOSCOT on kokteil rafineeritud kesklinna esteetikast, üle 100-aastasest prilliekspertiisist ja viimistletud meisterlikkusest. Kõik MOSCOT prillid ja päikeseprillid on valmistatud käsitööna, kasutades kõige kvaliteetsemaid materjale ja riistvara.

 

MOSCOTi bränd on unikaalne mikstuur ajaloost, moest ja huumorist. Kõik

need kolm elementi on igas MOSCOTi tootes kui ka muus tegevuses omal kohal. MOSCOT on tõenäoliselt maailma kõige kuulsam prillibränd – kindlasti tunned tuttavad siluetid ära filmiklassikast. Ja pole mingi saladus, et kuulsused nagu Johnny Depp, Andy Warhol, Jake Gyllenhaal, Cristiano Ronaldo ja paljud teised neid igapäevaselt kannavad. MOSCOTi bränd ja nende prillid on CLASSICONIC, see on sümbioos klassikalisest ja ikoonilisest. Nende raame võib iseloomustada kui seksikaid, keerukaid ent lõbusaid. Disainis on läbivaks puhtad jooned ja ajatu disain, mis ületavad kõik hääbuvad moehullused ja trendid. MOSCOT oli, on ja jääb.

MOSCOT sai alguse aastal 1899, kui Hyman Moscot saabus Ida-Euroopast Ameerikasse ja hakkas tänavakärust downtown New York’is readymade prille müüma. Brändi sünniaastaks arvestatakse aga aastat 1915, mil avati esimene endanimeline pood. Tänaseks on MOSCOTist saanud maailma kuulsaim ja äratuntavaim bränd. Nii nagu VIUUgi on pereäri, on MOSCOTil juba viies generatsioon mehi seda asja ajamas.

MOSCOT originals
MOSCOT prillid ja päikeseprillid nüüd VIUUs

MOSCOT prillid ja päikeseprillid tähistavad klassikalist head välimust ja ajatut disaini, mis on sündinud möödunud aastakümnetel, ent kõnetavad endiselt. Nende tooted on saadaval nii optiliste prillide või päikeseprillidena, nii retseptiga kui ka ilma retseptita, erinevates raami ja läätse värvikombinatsioonides. Päikeseprillid teeb eriliseks veel see, et MOSCOT endiselt teeb päiksekate läätsesid klaasist, et säiliks samad vana kooli värvid, mis ettevõte valmistas 1940. aastal. MOSCOTi eripära on veel prillikruvide neetimine läbi sangade ja prilli esipaneeli, et saada kõige tugevam ja vastupidavam tulemus. MOSCOTi peale võib kindel olla.

 

Tutvu kollektsiooniga siin: https://viuu.ee/brandid/moscot-prillid/