Andy Wolf jätkab oma rida kvaliteetsete ning isikupäraste prillide tootmisel. Uue hooajaga saabus Austria prillitootjalt poodi kergeid, helgeid ja kevadiselt õhulisi raame. Valikust võib leida nii brändi signatuur rimless-raame, läbipaistvaid plastraame kui ka elegantseid metallraame. Lisandus nii optilisi-kui ka päikeseprille igale maitsele.


Rimless raamidele on lisandunud uusi mudeleid mõne väikese uuenduse ja stiilse detailiga.
Muutunud on klaaside kuju ja raamide värvid. Valikus on nii heledaid ja läbipaistvaid raame nagu FARIA ja IGNACIO kui ka tumedama aksendiga, konkreetsemaid mudeleid nagu ETHEN ja FENN.

Alati moekate metallraamide seas puhuvad sellel hooajal julgemad tuuled. Prillid võluvad iseäraliku kuju, värvitooni või mõne muu eripärase detailiga.

Päikeseprillidest lisandus valikusse klassikalisi aviator-stiilis raame, mis siiski Andy´likult kiiksuga. Täheldada võib tõusvat trendi kergelt toonitud klaaside näol. Helekollased, heleroosad, helesinised – you name it. Toonitud klaasid annavad look’ile vunki juurde ja teevad isegi tuju paremaks. Loomulikult ei puudu AW uuest kollektsioonist ka 90nendatest inspireeritud ja tänasel päeval marutrendikad ja maailma vallutavad minipäiksekad. 40nendate maiguline cat eye mudel AKIRA pakub kandmisrõõmu julgematele prilliarmastajatele.

Heida uutele mudelitele pilk peale SIIN või tule tutvu uuenenud valikuga VIUU’s, Telliskivi 60!