päikeseprilli trendid

VIUUs on kevad käes – saabunud on suurem kogus päikeseprille. Sel aastal kehtib reegel: mida suurem seda parem. Kannapööre eelmisel aastal massimoodi läinud mini-prillide boomist. 2019 toob ka palju stiilseid detaile, mis soosivad julgeid – kuid ärge muretsege, kui suurem või värvikas prill pole sinu asi – laineid löövad ka paljud rafineeritud klassikalised kujundid.

 

Niisiis tasub sel aastal päikeseprille valides oma mugavustsoonist välja astuda ja suurelt mõelda. Moelavadelt paistsid silma just ootamatud, ebatraditsioonilised siluetid. Julged mustrid, geomeetrilised lahendused, pimestavad briljandid, eriliselt suured maski-laadsed prillid on selle aasta teema. Endiselt ehk veel julgemini on moes toonitud klaasid: roosad, kollased, sel hooajal eriti rohelised ja oranžid.

Täna rokivad kolossaalsed, elust suuremad vormid. Retro futurism on tõusev trend – sportlikest suusamaskidest on saanud igapäeva prill. Selle hooaja megahitt on ülisuured 70nendatest inspireeritud ruudukujulised prillid. Heaks kontrastiks ja aktsendiks igale outfitile, just see õige kogus ekstrat.

 

“It’s better to be absolutely ridiculous

than absolutely boring”

– Marilyn Monroe