28. mai hiliskevadisel õhtupoolikul avas oma uksed VIUU. Kogunesid inimesed ja voolas šhampanja. Tähistati midagi uut, tähistati VIUU’d.

VIUU avamine tähendab meie jaoks uue ajastu algust. Me oleme väsinud üksluisest ja väsinud prillivalikust, mis räsib loomingulist, hävitab karaktereid ja on sõna otseses mõttes igav. Meie silmis on kätte jõudnud ajastu, mil valitseb ilu ja võimutseb kvaliteet. Ajastu, kus isikupära ei ole patt ja iseloom viib kaugele.

Otsustasime luua VIUU, et tuua värskust ja värvi Eesti inimeste silmadesse. Tegime oma poe, et näidata maailmale, et ka Eestis hinnatakse iseloomu ja selles ilmatuma väikeses riigis elavad huvitavad inimesed, kes julgevad end väljenda nii nagu nemad ise heaks arvavad. Tahame, et ka Eesti inimestel oleks võimalik kanda parimatest parimat, et nad saaksid tunda end vabalt ja lahedalt.

VIUU soov on lihtne. Me tahame tuua julgust ja vabadust. Sisendada inimestesse isemoodi avatust – avatust isenda ja teiste vastu. Meie usume, et iga inimene on üksikeksemplar universaalmõistest “inimene” – igaühel on õigus olla eriline. Ole, kes Sa oled, VIUU armastab Sind igal juhul!