“See aasta tuleb kevad teisiti, Tiu-tiu! Ja teisiti, see aasta teisiti, Ja kevad teisiti ja tuleb teisiti, Tiu-tiu! Ja teisiti ja hoopis teisiti.” Henrik Visnapuu, Kolmas kiri Ingile, 1919

Seekord tuleb kevad tõesti teisiti, sest VIUU riiuleid täidavad sellel hooajal hoopis heledate klaasidega päiksekad. Andy Wolf tõi meieni laia valiku kevadiselt kergeid ning õhulisi prille, mille klaasid on erinevates värvides toonitud. On nii ümarat, kandilist kui ka aviaatorstiili, nii plast- kui ka metallraamidena.

Õrnalt toonitud klaasid sobivad suurepäraselt valgustundlikele silmadele, seega saab nendega ringi käia nii õues, toas kui ka öises klubimelus. Kõik meilt ostetud prillid omavad UV kaitset ning seega ei pea ka heledamate läätsede puhul kompromissi tegema. Kõikides Andy Wolfi päiksekates on Zeissi poolt sertifitseeritud kvaliteetsed optilised prilliläätsed.

Hea uudisena sobivad mitmed meieni jõudnud metallraamidega päikseprillid ka pisut laiema näoga inimestele, kellel on tavaliselt raske sobivaid raame leida. Samuti tuletame meelde, et pea kõikidesse meie päikseprillidesse saab paigaldada ka teile sobivad nägemist korrigeerivad toonitud prilliläätsed. Tundub liiga hea, et tõsi olla? Kaugeltki mitte! Kevad on käes ja päikselisi päevi aina rohkem seega ei tasu enam kauem viivitada. Sea sammud VIUUsse ja vaata, mida põnevat meie riiulitelt leida võib!

Tutvu VIUU päikeseprillide valikuga SIIN  ja VIUU’s, Telliskivi 60!