VIUU teeb sulle kingituse

Kui sa loed seda postitust siin, siis sa oled VIUU sõber. Ja kuna jõulud on ikka andmise aeg, siis oleme sellel aastal otsustanud just sulle, armas sõber, teha kingituse. Jah, VIUU teeb sulle kingituse.

VIUU teeb sulle kingituse

Kuni detsembrikuu lõpuni kehtib VIUU klientidele pakkumine klaasidele 2=1. Hea võimalus kinkida endale või oma lähedastele midagi, millest ka kasu on. VIUUs pakume erinevaid klaase ja katteid vastavalt kliendi spetsiaalsetele vajadustele. Õigete prilliläätsede valimine on nägemise ja silmade tervise seisukohalt kriitilise tähtsusega. Just sellepärast pole prillid ilma pinnakatteta täiuslikud. Pinnakatted kaitsevad nii silmi kui ka prilliläätsi ning tänu sellele koged parimat võimalikku nägemist ja hoolitsed oma silmade tuleviku eest. Üha enam koguvad populaarsust näiteks prilliläätse kaitsekatted, mis blokeerivad tehislikku sinist valgust, seda mis peegeldub vastu su telefoni- ja arvutiekraanilt. Iga ööpäev veedetakse keskmiselt 7 tundi ekraanide ees ja targemad on juba endale PREVENCIA katte valinud. Kaitseprille kantakse ka siis, kui muid vaevuseid ei esine. Kate on võimalik panna ka 0-klaasile. 

Ühtlasi on meil ka lahendus põletavale küsimusele, et mida kinkida? Jõulud on justkui kohustuslik kingitegemise aeg, seda enam on oluline mitte üle tarbida ja ostuhullusega kaasa minna. Palju on pahna, mida tegelikult ei vajata. Küll aga on ilus kingitus oma lähedaste tervise eest hoolitsemine. Selleks puhuks on VIUUs saadaval erinevates suurusjärkudes kinkekaardid. Prillid on suurepärane kink – nad on alati kaasas ja personaalsed. Unikaalne, mõistlik ja läbimõeldud kingitus.

Tutvu meie kollektsiooniga siin: https://viuu.ee/brandid/