Hetkel tundub kõige suurem moetrend olevat võtta inspiratsiooni minevikust. Kui rääkida Andy Wolfi raamidest, siis on just nemad fantastiliselt seda teostanud. Võtnud väga klassikalised disainid ja kujundanud need endamoodi ümber, pannes need hallist massist välja paistma iseloomu ja stiilipuhtuse poolest.

Andy Wolf loodi 2006. aastal, kui kolm sõpra Andreas (Andy), Wolfgang (Wolf) ja Katharina tõid üles olulise küsimuse värske õhtusöögi ning veini saatel: Miks ei looda prille isiklikul, loomulikul ja tuttaval moel? Mis sai alguse seitsmeteistkümnest inimesest, kasvas kiirest viiekümnele, kes kõik näevad rasket vaeva, et tuua oma visioon ellu. Hetkese seisuga leiab brändi üle kolmekümne kaheksast riigist ning meie VIUUs oleme kindlad, et Andy Wolf kasvab aina suuremaks ja imepärasemaks.

Nende kõige uuema kollektsiooni avalikustamine tähistas ka nende sünnipäeva. Andy Wolf on nüüd kümne aastane. Sellel perioodil kasvas kompanii jagama oma tooteid kolme kõrgkvaliteetsesse kollektsiooni: White Heat, Love ja Soul.

Esimene on White Heat, mis on representatsioon sellest, kuidas kõik raamid on tehtud toormaterjalist ja transformeeritud puhtasse elegantsi. See on uus vaade atsetaadile ja metallile ning annab hea ülevaate sellest, mis täpsemalt muudab inimesed ning prilliraamid karakteriteks.

Järgmiseks on Love. Armastusel on öeldud olevat mitu palet ning seda saab öelda ka selle kollektsiooni kohta, mis on meie arvates kõige mitmekülgsem. See on sensuaalne, seksikas, unustamatu ning pakub abi hetkes püsimises ning elu nautimises.

Soul on puhas kujutus perekonnast. See on aken tiimi kõige sügavamatesse külgedesse ning seletab, kuidas nad on läbi aastate kasvanud üheks. Inspiratsioon tuleb erinevatest tunnetest ja situatsioonidest. See on tribuut nende enda lähedastele.

Mida sa ootad? Tule ja leia endale sobiv paar Andy Wolfe juba täna ja roki seda värsket #viuulooki. VIUU pakub sulle suurepärast abi sobivate raamide valimisel. Lase lahti, ära karda ning vii oma igapäevane välimus täiesti uuele tasemele. Meie valik Andy Wolfe aitab sul seda teha perfektselt.