Kaua oodatud kevad on viimaks kohal. Päevad on pikemad ja soojemad, on rohkem päikest ja linnulaulu ning talvejope võib lõpuks ometi kappi peita. Koos kevadtuultega saabus VIUUsse ka suur valik uusi prilliraame. Kohe nii palju, et me suutsime nad vaevu riiulitesse ära mahutada. Mis täpsemalt poodi saabus, loe järgnevast postitusest.

Pika ajalooga Itaalia perefirma Germano Gambini prillid on lihtsa joone kuid eripärase kuju, personaalse disaini ning kireva värvivalikuga. Gambinilt lisandus valikusse õrnu metallraame erinevate kujude, suuruste ning värvitoonidega, roosast rohelise ning metalsest kuldseni. Plastraamide sekka lisandus uusi mudeleid. Näiteks aviaatorstiilis GG107 mustas ja kilpkonna kilbi toonis ning GG106 täisümar plastraam kolmes erinevas värvitoonis.
Kevade puhul rõõmustab Gambini meid ka päikseprillidega. Saabusid retrostiilis suured kandilised ja väiksemad ümarad ning eri tooni klaaside ja raamidega alumiiniumist päiksekad.
Germano Gambini on taskukohane ning VIUU klientide üks lemmikbränd.

Austria hurmur Andy Wolf ei väsi üllatamast. Alustame optilistest prilliraamidest. Lisandunud on palju uusi mudeleid nii naiste, meeste kui ka unisex valikusse. Näiteks lavendlikarva õhuline metallraam BODHI plastmassist, Andylikult silmatorkava kuid samas väga mugava ninapadjaga ning samas toonis ümara kujuga mudel SANDS. Tagasihoidlikum musta tooni unisex mudel NAYA on samuti ümara kuju kuid pisut vähem märgatava ninasillaga. Mudel 4560 võlub oma tugeva plastraami ning konkreetse värvitooniga olles sobilik nii meestele kui naistele.
Mudel 5070 miksib plast-ja metallraami. Naiselik mudel võlub oma kassiliku kuju ning kavala materjalikasutusega. Raami ülemine osa on kullakarva metall ning sangad ja alumine osa elegantne plast, mis läheb sujuvalt üle ninasillaks.
Päikseprillidest lisandus juurde nii minipäiksekaid kui ka suuremaid ja väiksemaid metall-ning plastraame.
Mudel DRAX on Andy tõlgendus aviaatorist. Kolmnurkse kuju ning erinevat värvi toonitud klaasidega päiksekad kaitsevad pilvise ilma ning nõrgema päikesevalguse eest. Prillidega näeb nii toas kui õues ja vajadusel saab nendesse paigaldada ka tumedamad optilised klaasid.
ARMSTRONG minipäiksekate mudelit ei saa kindlasti poodi jätta. Minid on sellel hooajal ultramoodsad ja lisaks omab see prill kolmanda kategooria kaitset. Pisipäiksekate sekka lisavad vürtsi ka kuusnurksed plastraamidega ALFONSid ja õrnroosade klaasidega naiselik metallraam ALINA R. Andy Wolfi uus valik on põnev ja kirju ning pakub palju proovimisrõõmu.

Vintaažihuvilistele on meil samuti häid uudiseid, sest lõpuks ometi said riiulitele ka viimased VIUU kapis seisnud vintaažraamid. On nii plast- kui ka metallraame nii optiliste kui ka päikseprillidena. Optilistest prillidest on aviaatorstiili, ovaalse ja ümara kujuga miniprille, mõned lasteraamid, nohikuprille, paar clip-on raami, retroprille ja palju muud. Päiksekatest on samuti clip-on raame, hunnik minipäiksekaid, retromat valikut ja mõned disainerraamid. Valik on väga lai ja prille leiab igale maitsele.

VIUU uus prillivalik on kevadiselt värske. Riiulid on lookas ja prilliraame on tõesti igale maitsele nii meestele, naistele kui ka noortele ja lastele. Jätkuvalt saab VIUUs silmakontrolli teha ning ka klaase ja vajadusel kontaktläätsi tellida. Kuna uusi raame on palju, läheb prillide veebi laadimisega veel aega, kuid poes on kõik olemas ja ootame sind proovima!

Tutvu VIUU uuenenud prillide valikuga SIIN  ja VIUU’s, Telliskivi 60!

Kaanefoto: Andy Wolf Eyewear
Ülevalt alla: Germano Gambini, Andy Wolf Eyewear, Katri Korbun Photography