Ongi Jaanipäev läbi ja juulikuu käes. Suvi on sellel aastal olnud ekstra lahke ja kostitanud meid soojade ja päikseliste ilmadega. See lausa nõuab tähistamist! Tule kiika, mida uut on juulikuu VIUU randa toonud ja tee endale kvaliteetsete prillide näol üks ilus kingitus.

Prantsuse kõrgmoe lipulaevalt Diorilt on poodi saabunud eriti põnevaid aksessuaare. Prillidest tekitavad elevust erinevad kevad-suvi 2018 kollektsiooni päiksekad. Kõrvaloleval pildil nähtav futuristlik Dior Club 3 on modernne nägemus klassikalisest aviaatorist. Polükarbonaadist prilliläätsed ning atsetaadist raam muudavad päiksekad väga kergeks ning mugavaks. Oma erilise disaini tõttu ei võimalda antud raam küll prilliklaaside vahetust, kuid olemasolevad prilliläätsed omavad 2.kategooria päikesekaitset, mis on tavakasutajale täiesti piisav. Dior Club 3 on VIUUs saadaval sinises värvitoonis ning kuigi esialgu sai see disainitud naistele, sobib see prill tänu oma avarale disainile kandmiseks ka meestele.

Dior Lia on samuti naistele disainitud raam, mille avar disain ja tänapäevane aviaatori tõlgendus muudavad taaskord kantavaks mõlema soo esindajatele. Ka Lia prilliläätsed omavad teise kategooria päikesekaitset ning kahjuks ei võimalda nende ehitus prilliklaaside vahetust. Mustas toonis Dior Lia on Hollywoodi näitlejanna ja režissööri Angelina Jolie üks lemmikutest. VIUUs on Lia saadaval pruunikas värvitoonis.

Lady Dior Studs 3 kandilisemat kilpkonnatooni sugulast on nähtud Jennifer Lawrence’i ja Angelina Jolie peas. VIUUs on müügil musta värvi, pisut ümarama ning kergelt kiisu kujuga Studs 3, mis võlub oma naiseliku kuju ja Diorile omase needikombinatsiooniga prillisangal. Nendele päiksekatele saab vajadusel paigaldada ka optilised prilliläätsed. Olemasolevad pakuvad kolmanda kategooria päikesekaitset, mis on kõrgeim tavakasutuses* olevatele prilliläätsedele omistatav kaitse.

Dior tõi sellel hooajal meieni ka ühe eriti apetiitse aksessuaari- DiorClub1 visiiri. See edev, kuid samas väga praktiline visiir jõudis laiema tarbijaskonnani otse Diori 2018.aasta kevad-suvise kollektsiooni esitluselt Pariisis. Visiire või rahvakeeli ‘nokkasid’ on saadaval kuues erinevas värvitoonis, VIUUs on hetkel müügil hall.
Nokka hoiab koos kerge, kuid tugev plastraam. Peas aitab seda hoida veniv ja reguleeritav pehmest materjalist kumm. Noka eesosas muudab kandmise mugavamaks pead toetav pehme polsterdus. Visiiri nokk kaitseb nii UVA kui ka UVB kiirguse eest!

Spetsiaalselt meestele on Diorilt Blacktie kollektsioon. Blacktie 247s mudel on VIUUs läbipaistva raamina ja retro Blacktie 248s pruunikas värvitoonis. Mõlemad prillid pakuvad tugevat päikesekaitset ning on ajatud ning praktilised aksessuaarid iga mehe garderoobi. Lisaks on meeste poolt palavalt armastatud ka Dior Club 3 päiksekad ning ka Dior Lia avar ehitus ning ajatu kuju lubab neid päiksekaid kanda nii naistel kui ka meestel.

Givenchylt, prantsuse luksus moe- ja parfüümimajalt saabus VIUUsse põneva kujuga raame. GV7091/S on meil müügil kahes värvitoonis, pruun ‘havanna’ ja roosakas läbikumav atsetaat. Mõlemad prillid on originaalis mõeldud meestele, kuid tänu oma unisex kujule sobivad kandmiseks ka naistele.
Pildil olev GV7090/S mudel on kerge metallist raamiga, mida ilmestavad needilaadsed kaunistused ümber klaaside. Sellesse prilli saab paigaldada ka optilisi klaase. Raamides on hetkel teise kategooria päikesekaitsega sinakad, läbikumavad prilliläätsed.

Põnevaid prille saabus meile ka Ameerika moebrändilt Rag & Bone. Meie lemmikud on oranži läbikumava sarvraami, sinakate klaaside ning geomeetrilise kujuga vallatu 1007S ja äärmiselt mugav, tumedate kaaside ja pruunikirjude atsetaadist sangadega aviaator 5003S.

Juba terve kevad-suve on VIUUst läbi käinud mitmeid mugavaid ning naiselikke MaxMara päiksekaid. Oma moeteadlikku omanikku ootab veel kuulsuste lemmik MM Lina II. Edev raam ei koonerda mugavuse ja praktilisuse poolest, kuna Lina pakub kolmanda kategooria päikesekaitset ning atsetaadist raam ja metallist ninapadjad võimaldavad kohandada prille just teie näo järgi. Pildil olev Lina II on VIUUs saadaval samas värvitoonis.

Austria prillivõlurilt Andy Wolfilt tuli VIUUsse juurde nii uusi optilisi- kui ka päikeseprillide raame. Optilistest on taas poes naiste lemmikmudel 5081, kuid musta asemel hoopis pehmetes beežikates ja pruunikates toonides sarvraamiga. Esmakordselt jõudis meile ka 5081 mudeli sarnane 5047, mis üllatab kiisulikuma kuju ja naiseliku värvikombinatsiooniga. Lisaks võitsid juba esimesest proovimisest meie südamed aviaatorid ADAMS ja STEIN ning lihtsad kuid samas detailirohked NAYA ja WILDING.
Kiisud õed GRACEid saabusid meile kahes värvitoonis: Audrey Hepburnilikult must atsetaatraam elegantsete kuldsete metallsangadega ja julge, erkkollaste läbikumavate klaaside ning taevasiniste raamidega prill. Meie fänname mõlemaid aga need helekollaste klaasidega prillid teevad maailma kohe nii rõõmsas ja ilusaks, et neid ei tahaksi enam peast ära võtta. Lisaks on mõlemad sama mudeli esindajad ääretult mugavad ja neisse saab vajadusel paigaldada ka optilisi klaase.

Pisut rangema kujuga, kuid äärmiselt naiselikud mudelid ANNABELLE ja CONSTANCE on mugavuselt võrdsed õdede GRACEidega. Mõlemas prillis on võluvad gradient-üleminekuga klaasid ja elegantsust lisavad kerged kuldsest metallist sangad. Kõikides uuemates Andy päiksekates on kvaliteetsed ZEISSi optilised nullkorrektsiooniga klaasid.

Briti legendilt Oliver Goldsmithilt troonib VIUU riiulitel mudel KOKO, mis on ka tänapäeva kuulsate ja kummaliste üks lemmikumaid mudeleid. Pildil kannab modell Gigi Hadid KOKO valgeid päikeseprille, VIUUs sama prill mustas värvitoonis.

Kuigi suvi on puhkuste aeg, siis VIUU ei lebota. Oleme teieni toonud laia valiku uusi prille kõrgmoelavadelt Briti prillilegendideni välja. Töötame selle nimel, et ka eestlasteni jõuaksid prillid, mida muidu saab vaid moeajakirjades või Pinterestis imetlemas käia.
Lisaks ei koonerda mitte ükski prillipaar kvaliteedi ega mugavusega. Kõik VIUU päikeseprillid pakuvad kaitset UV kiirguse eest ja enamus mudeleid lubavad olemasolevaid klaase vahetada ka optiliste vastu. Lisaks pakub uus suvine valik kandmisrõõmu nii konservatiivsele kui ka ekstravagantsemale maitsele.

Tõmba vahelduseks varbad rannaliivast välja ja tule vali ette ühed korralikud prillid, millega suve ohutult aga stiilselt edasi nautida!

*Tavakasutajale mõeldud prillidele omistatav maksimaalne UVA ja UVB vastane kaitsekategooria on 3. Sellest edasi tulevad eriotstarbelised prillid nagu näiteks mägironijatele ja purjetajatele mõeldud kaitsevahendid, millele omistatakse 4.kategooria kaitsefaktor. Nendega aga ei ole lubatud juhtida autot ja tavakasutuses on sellised prillid ebapraktilised, kuna piiravad liialt valgust.

Tutvu VIUU uuenenud prillide valikuga SIIja VIUU’s, Telliskivi 60!

 

Kaanefoto: Andy Wolf Eyewear
Sisupildid: Tootjad